Dangerous Pleasure
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Shounen-ai/yaoi RPG.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hello people!

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Azrael

Azrael


Mesaje : 7
Data de inscriere : 11/09/2012

Hello people! Empty
MesajSubiect: Hello people!   Hello people! Icon_minitimeMar Sept 11 2012, 23:50

Hello people!! Eu sunt alex si va salut impreuna cu pisica si agent007 de pe planeta Venus, nici nu stiti ce mijto e aici. (tocmai a inceput o ploaie cu yaoi)
Si cum lenea e contagioasa si am avut de la cine s-o iau, sufar de asemenea de lene cronica, dar ca sa nu se mai ia lumea de mine mi-am zis sa fac si o prezentare mai mult sau mai putin descriptiva =)).
Ce sa va mai spun? Ca nu doar personajul meu zugraveste peretii? A mostenit-o de la mine, mai pe scurt imi cam place sa desenez.

Ma rog, daca aveti ceva nelamuriri, cred ca puteti intreba, nu sunt insa sigur cat de bine o puteti face, dar incercati, n-aveti nimic de pierdut =))

Pai da, ne mai vedem noi pe aici pe undeva. Bye!
Sus In jos
agent007

agent007


Zodiac chinezesc : Mistret
Mesaje : 16
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 28

Hello people! Empty
MesajSubiect: Re: Hello people!   Hello people! Icon_minitimeMar Sept 11 2012, 23:55

What's up babe? Stiu ca ma iubesti, mai ales pentru asta =))
Pai da, welcome! Sa traiasca yaoiul in continuare si sa ne bucuram de el. Sa speram ca-ti moare si mata, pardon dispare, stii tu, adica nu se mai intoarce niciodata!!!!! Eh da....nu conteaza.

PS: N-am visat parola, citesc ganduri, nu uita asta =)) nu suntem gemeni asa de flori de mar.

PS2: Kiss me or I'll kill ya bwahaha!!!!!
Sus In jos
Azrael

Azrael


Mesaje : 7
Data de inscriere : 11/09/2012

Hello people! Empty
MesajSubiect: Re: Hello people!   Hello people! Icon_minitimeMier Sept 12 2012, 00:05

Normal ca te iubesc:)) cum ma salvezi tu mereu :-" shhht, secretul nostru.
Sa traiasca, sa traiasca sa se faca mare. Yaoi conduce lumea.
Te rog frumos frumos sa nu te mai iei de pisica. Sa stii ca e foarte violenta, am intrat si eu in conflict cu ea azi si nu a fost placut deloc. Poate era vina mea ca am aruncat-o in cada:-?
Noi suntem gemeni din flori de par, ca merele sunt naspa O:) cat despre al doilea PS :-S
Hello people! M120
Thanks de intampinare...si pentru stii tu ce.
Sus In jos
agent007

agent007


Zodiac chinezesc : Mistret
Mesaje : 16
Data de inscriere : 10/09/2012
Varsta : 28

Hello people! Empty
MesajSubiect: Re: Hello people!   Hello people! Icon_minitimeMier Sept 12 2012, 00:11

Asa, asa, stiam eu ca ma iubesti, altfel te aruncam pe fereastra cu tot cu mata :-" . Mda, daca nu stii cum sa te comporti cu o lady mata ce sa-ti fac eu? Daca tot ai aruncat-o in cada, trebuia s-o si ineci.
Hai ca m-ai mozolit calumea *kisses back*.
Cu placere babe!
Sus In jos
02gold23

02gold23


Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 16388
Data de inscriere : 24/12/2011
Varsta : 28

Hello people! Empty
MesajSubiect: Re: Hello people!   Hello people! Icon_minitimeMier Sept 12 2012, 10:19

Cata iubire pe aici. O_o Mi-e si frica sa vin si sa distrug toata dragostea asta.
Bun venit, sa te distrezi, yada yada. O sa presupun ca de forum ori ti-a spus Kami, ori mister de mai sus. ^_^
Have fun~
Sus In jos
http://1000chocolate.forumgratuit.ro/forum
Azrael

Azrael


Mesaje : 7
Data de inscriere : 11/09/2012

Hello people! Empty
MesajSubiect: Re: Hello people!   Hello people! Icon_minitimeMier Sept 12 2012, 22:35

Daaa, iubire mare pe noi, asa ca stai fara griji, nu distrugi nimic, dragostea noastra este indestructibila b-) oricum, mersi de intampinare. De forum am aflat de la nenea spionu', desigur. Bye~
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hello people! Empty
MesajSubiect: Re: Hello people!   Hello people! Icon_minitime

Sus In jos
 
Hello people!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dangerous Pleasure :: Administrare :: Nou Veniti-
Mergi direct la: