Dangerous Pleasure
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Shounen-ai/yaoi RPG.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Je m`appelle puncte puncte

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
Black Fire

Black Fire


Mesaje : 35
Data de inscriere : 25/12/2011

Je m`appelle puncte puncte Empty
MesajSubiect: Je m`appelle puncte puncte   Je m`appelle puncte puncte Icon_minitimeDum Dec 25 2011, 19:14

Pe mine ma cheama puncte puncte dar imi puteti spune pe numele mic, Emiley s`au Ema.
I`m a girl, yeah.
Am 14 anisori, urmaresc o groaza de anime`uri si am terminat o groaza, cele la care sunt acum sa le vizionez: Naruto, Gosick, Fairy Tail. Manga urmaresc doar Naruto
Personajele preferate ar fi asa: Naruto:Madara(ma puteti face obsedata, chiar sunt obsedata dupa el), Kakashi si Naruto
Gosick: Victorica si inspectorul Blois (imi place freza lui)
Fairy Tail: Natsu Dragneel, Gray, Erza si Jellal
Culoarea preferata, ar fi negru
M`ai ramane voi sa ma intrebati daca vreti (: sa mai aflati cate ceva despre mine
Ja Ne ^^
Sus In jos
Kami-sama
Admin
Kami-sama


Zodiac chinezesc : Bivol
Mesaje : 1188
Data de inscriere : 24/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

Je m`appelle puncte puncte Empty
MesajSubiect: Re: Je m`appelle puncte puncte   Je m`appelle puncte puncte Icon_minitimeDum Dec 25 2011, 19:17

Bine ai venit pe forum! Glad to have you here! Sper sa fi un membru activ,sa te distrezi, sa respecti regulile puncte puncte ^^
Have Fun!!
Sus In jos
https://dangerous-pleasure.forumattivo.it
Black Fire

Black Fire


Mesaje : 35
Data de inscriere : 25/12/2011

Je m`appelle puncte puncte Empty
MesajSubiect: Re: Je m`appelle puncte puncte   Je m`appelle puncte puncte Icon_minitimeLun Dec 26 2011, 15:36

Da, o sa incerc sa fac cum ai mentionat
Sus In jos
Continut sponsorizat





Je m`appelle puncte puncte Empty
MesajSubiect: Re: Je m`appelle puncte puncte   Je m`appelle puncte puncte Icon_minitime

Sus In jos
 
Je m`appelle puncte puncte
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dangerous Pleasure :: Administrare :: Nou Veniti-
Mergi direct la: