Dangerous Pleasure
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Shounen-ai/yaoi RPG.
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Hellău diărs <3

In jos 
3 participanți
AutorMesaj
Rererawr




Mesaje : 1
Data de inscriere : 26/12/2011

Hellău diărs <3  Empty
MesajSubiect: Hellău diărs <3    Hellău diărs <3  Icon_minitimeLun Dec 26 2011, 20:09

So , mă cheama Bianca :o3 Am vreo...13 anișori să zic așa , sunt in zodia fecioara <3 . Iubesc anime-urile , manga citesc raaaaaaaaaaar :)) Îmi place să mi se zica Bia , Rere sau Rari ( în special GreenScreenXD îmi zice așa ) , așa , culoare preferată.... pot zice că iubesc albastru și tot ce e negru , sunt o fire foarte prietenoasă și dulce , nu îmi place să mă cert cu alții , nu îmi place când alții sunt certați. Îmi plac cățelușii miiiiici :o3 , dar și pisicile. Păii...mă puteți întreba ce vreți , voi răspunde cu sinceritate la ele :o3
Sus In jos
Kami-sama
Admin
Kami-sama


Zodiac chinezesc : Bivol
Mesaje : 1188
Data de inscriere : 24/12/2011
Varsta : 26
Localizare : Nowhere

Hellău diărs <3  Empty
MesajSubiect: Re: Hellău diărs <3    Hellău diărs <3  Icon_minitimeLun Dec 26 2011, 20:12

Welcome Bia! ^^ Ne bucuram sa te avem printre noi! Sper sa fii un membru activ, sa respecti regulile,sa te distrezi etc.
Deci, pe scurt, Have Fun dear! ^^
Sus In jos
https://dangerous-pleasure.forumattivo.it
02gold23

02gold23


Zodiac chinezesc : Sobolan
Mesaje : 16388
Data de inscriere : 24/12/2011
Varsta : 28

Hellău diărs <3  Empty
MesajSubiect: Re: Hellău diărs <3    Hellău diărs <3  Icon_minitimeMar Dec 27 2011, 22:47

Aw...plec putin si eu si gata membri noi...Ehaa! Greu cu voi. *ofteaza* Oricum, bun venit, Bia~ sa te simti bine la noi~ SA respecti regulile~ Sa te distrezi si...si...nu stiu. Am uitat ceva? Nu cred...
Sus In jos
http://1000chocolate.forumgratuit.ro/forum
Continut sponsorizat





Hellău diărs <3  Empty
MesajSubiect: Re: Hellău diărs <3    Hellău diărs <3  Icon_minitime

Sus In jos
 
Hellău diărs <3
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Dangerous Pleasure :: Administrare :: Nou Veniti-
Mergi direct la: